EF-SPIN-4.5BWR
Extreme Flight - 4,5" / 115 mm Carbon Spinner - Blauw/Wit/Rood
Extreme Flight
EF-SPIN-4.5BWR
Slechts 1 op voorraad
st
shopping_cart
Toevoegen aan winkelwagen
0
Omschrijving
Technische Gegevens
Meer weergeven
Show less
expand_more
General Info
Brand
Extreme Flight
Item Nr
EF-SPIN-4.5BWR
SPINNER - SPECS
Color - spinner
Multi Color
Diameter - Spinner
115mm (4.5")