EF-SPIN-4.5BWR
Extreme Flight - 4.5" / 115mm Carbon Spinner - Blue/White/Red
Extreme Flight
EF-SPIN-4.5BWR
Only 1 in stock
st
shopping_cart
Add to cart
0
Description
Technical Specs
Show more
Show less
expand_more
General Info
Brand
Extreme Flight
Item Nr
EF-SPIN-4.5BWR
SPINNER - SPECS
Color - spinner
Multi Color
Diameter - Spinner
115mm (4.5")