EF-SPIN-3.5DB
Extreme Flight - 3.5" / 89mm Carbon Spinner - Dark Blue
Extreme Flight
EF-SPIN-3.5DB
Only 1 in stock
st
shopping_cart
Add to cart
0
Description
Technical Specs
Show more
Show less
expand_more
General Info
Brand
Extreme Flight
Item Nr
EF-SPIN-3.5DB
Charger - Dimensions
Weight (g)
500,00
SPINNER - SPECS
Color - spinner
Dark Blue
Diameter - Spinner
89mm (3.5")